Focení tříd - školní rok 2016/2017

Školní noviny DRUŽBÁČEK

Právě vyšlo 1. letní číslo školních novin DRUŽBÁČEK. Najdete v něm velký rozhovor s panem ředitelem, seznam všech klubů a kroužků, které se vedou na naší škole v rámci projektu GRAMMY a spoustu dalších informací.

Přejem Všem žákům a zaměstnancům školy krásné prázdniny plné sluníčka a odpočinku.

DRUŽBÁČEK - 1. letní číslo

Ředitelské volno 30. 6. 2017

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna zde

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání

naleznete zde

Den dětí na Družbě 2017

Ve čtvrtek 1. června 2017 se v areálu naší školy uskutečnily oslavy Dne dětí.
Pořádajícími organizacemi byly:
Statutární město Karviná, Městská policie Karviná, Sociální služby Karviná, Slezská diakonie, Sdružení Romů Severní Moravy a samozřejmě ZŠ a MŠ Družby.
Od 14:00 hod. se mohli žáci, jejich rodiny i kamarádi zapojit do oslav sledováním kulturního programu a následně ověřením svých dovedností na různých stanovištích, které pro ně pořadatelé připravili.

Ing. Marie Cudráková

Zápis do 1. tříd

Ve dnech 3.-4. dubna 2017 proběhl na naší škole zápis žáků do 1. tříd pro školní rok 2017/2018. K zápisu se dostavilo 63 dětí, 1 chlapec ale nemohl být zapsán, protože nesplňoval věkovou hranici.
Ing. Marie Cudráková

Zápis do 1. třídy

Informace k zápisu zde.

PF 2017