Přípravná třída

Přerušen provoz MŠ, PT, 1. a 2. tříd

Usnesení vlády České republiky platné od 1. 3. 2021:

Vzhledem k vážnosti epidemiologické situaci se od 1. března zavírá MŠ, PT, 1. a 2. třídy. Harmonogram výdeje úkolů pro tento týden je následující:

1. 3. od 9:00 - 12:00 - 3. až 9. třídy
  2. 3. od 9:00 - 12:00 - přípravná třída, 1. a 2. ročníky

O nových skutečnostech Vás budeme informovat. Prosíme, sledujte naše webové a facebookové stránky školy. Věříme, že vše společně zvládneme :).

Informace - Přípravná třída

Vážení rodiče, milé děti,

od středy 4. 11. opět otevíráme přípravnou třídu, a to v čase od   8 – 11 hod.

Sraz dětí je v 7:45 u vchodu do školní družiny, v 11:05 si žáky vyzvedáváte. Školní družina je uzavřena, obědy nejsou zajištěny. Účast žáků je dobrovolná. Děti, které se nebudou účastnit prezenční výuky, plní úkoly jako doposud, tzn. distančně (výdejní okénka na nádvoří školy). Prosíme o zajištění roušek pro Vaše děti a vyplněná čestná prohlášení o bezinfekčnosti. Veškerá platná vládní a hygienická opatření jsou z naší strany dodržena a zajištěna.

Těšíme se na vaši účast.   V Karviné, dne 3. 11. 2020

Bc. Kateřina Jachymčáková, třídní učitelka

Mgr. Andrzej Szyja, ředitel školy

Přípravná třída - uzavřena

Vážení rodiče, milí žáci

přípravná třída paní učitelky Bc. Kateřiny Jachymčákové je také uzavřena.

>> více aktualit