Přípravná třída

Již v pondělí - Výdej vysvědčení 29. 6. 2020

Výdej vysvědčení pro všechny žáky se uskuteční v pondělí 29. 6. 2020 ve třídách s třídními učiteli dle harmonogramu.

Žáci, kteří se v době od 25. 5. 2020 neúčastnili vzdělávání nebo konzultací ve škole, jsou povinni přinést vyplněná a podepsaná “Čestná prohlášení” o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Upozornění – vstup do budovy je možný pouze s ochranou úst a nosu. Do školy nemohou vstoupit žáci s příznaky virového onemocnění. Vstup doprovázejícím osobám není povolen.

Předškolní vzdělávání 2020/2021

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve šk. roce 2020/2021 ZDE.

Otevření školy 25. 5. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

blíží se den, kdy se otvírá škola pro žáky I. stupně. Škola je na otevření připravená, všechny prostory školy prošly důkladnou dezinfekcí a bezpečné rozestupy budou dodržovány. Posíláme Vám potřebné organizační informace, a prosíme Vás o jejich důkladné přečtení.

Všechna organizační opatření jsou v souladu s manuálem MŠMT, který školy mají přizpůsobit svým potřebám.

Den nástupu: pondělí 25. 5. 2020 v 7:50

• Žáci budou využívat 5 vchodů do školy, aby se neshlukovali a dodržovali stanovené rozestupy. Na příslušném vchodě, který žáci používají, bude vylepený název třídy.

Vchod od družiny:                 přípravná třída

Hlavní vchod:                       1. ročníky

Vchod od jídelny:                 3. ročníky a 4. B

Vchod od malé tělocvičny:    2. ročníky a 4. A

Vchod od velké tělocvičny:   5. ročníky

!!!Děti musí mít s sebou 2 roušky a sáček. Vyplněné a podepsané čestné prohlášení!!!!

Rodiče nemohou být do školy vpuštěni pod jakoukoliv záminkou dle vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Prosíme o respektování tohoto nařízení. Kontaktujte školu v případě potřeby telefonicky nebo e-mailem.

Jídelna

Žáci, kteří nemají obědy zdarma a chtějí obědvat ve škole, musí tuto informaci nahlásit vedoucí jídelny ve čtvrtek 21. 5. 2020 v čase, kdy se rozdávají úkoly! Žáci, kteří mají oběd zdarma, nemusí hlásit nic.

Věříme, že všechna opatření spolu zvládneme a už se na Vás moc těšíme J.

Mgr. Andrzej Szyja, ředitel školy a kolektiv učitelů a zaměstnanců školy

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

>> více aktualit