Přípravná třída

Návrat povinnosti nosit roušky

Vážení rodiče, milí žáci...

Od čtvrtka 10. 9. 2020 jsou povinné roušky ve všech společných prostorách školy a školských zařízeních (ve třídách žáci roušku mít nemusí). Dle pokynů Ministerstva zdravotnictví o návratu povinnosti nošení roušek ve vnitřních prostorách všech budov Vás tímto žádáme o respektování výše uvedeného nařízení. Děkujeme za pochopení :)

Nový školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci,

školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1. září v 8:00. Obnovuje se povinná školní docházka pro všechny školou povinné žáky.

Žáci přicházejí do školy hlavním vchodem v obvyklém režimu od 7:40 a jdou do tříd. Na prvňáčky v doprovodu rodičů budou před školou čekat paní učitelky třídní.

Podle nařízení vlády ve školách nebude povinnost nošení roušky.

Věříme, že společně vše zvládneme a těšíme se na Vás. Vedení školy a kolektiv pedagogických pracovníků.

Již v pondělí - Výdej vysvědčení 29. 6. 2020

Výdej vysvědčení pro všechny žáky se uskuteční v pondělí 29. 6. 2020 ve třídách s třídními učiteli dle harmonogramu.

Žáci, kteří se v době od 25. 5. 2020 neúčastnili vzdělávání nebo konzultací ve škole, jsou povinni přinést vyplněná a podepsaná “Čestná prohlášení” o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Upozornění – vstup do budovy je možný pouze s ochranou úst a nosu. Do školy nemohou vstoupit žáci s příznaky virového onemocnění. Vstup doprovázejícím osobám není povolen.

>> více aktualit