Zápis do MŠ - VILÍK, SPOJKA

Pasování na prvňáčky MŠ Vilík 2023

Loučíme se s předškoláky, které čeká 1. září nový začátek. Chceme jim poděkovat za rok plný radosti, her a za všechny dny, které jsme společně v mateřské školce prožili. Přejeme jim, aby je provázelo ve škole štěstí na skvělé učitele a pravé kamarády.

Přerušení provozu MŠ o prázdninách 2023

Zápis do MŠ SPOJKA 2023

Zápis do MŠ U VILÍKA 2023

Podrobné informace naleznete zde.

Zápis do MŠ 2022

Seznam přijatých uchazečů

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 naleznete ZDE.

Obnovení provozu MŠ

Velikonoce

Veselé Velikonoce všem.

Uzavření MŠ

Důležité informace ohledně vyzvedávání domácích úkolů pro MŠ naleznete zde.

Nástup do MŠ - Informace

Zápis do předškolního vzdělávání 2020/2021

Informace pro zákonné zástupce ohledně zápisu do předškolního vzdělávání ve školním roce 2020/2021.

Zpráva pro rodiče

Vážení rodiče,
kdo má zájem o Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy, může napsat na e-mail sekretarka@zsdruzby.cz. Paní sekretářka Vám obratem pošle e-mail. Kdo nemá možnost používat e-mail, tiskopisy se budou vydávat v pondělí 30. 3. 2020.

Přerušen provoz MŠ

Od dnešního dne 17. 3. 2020 je provoz naší MŠ Spojka přerušen. Informace o mateřských školách, které mají zachován provoz naleznete zde.

Nezapomeňte se dívat !!!

MP v MŠ