PF 2017

Vánoce plné štědrostosti, pohody, lásky, klidu vám přeji zaměstnanci ZŠ a MŠ Družby Karviná

Vánoční pozdrav 1.A

Vánoční pozdrav posílá 1. A

Mgr. Iveta Ondruchová

Fotka uživatele ZŠ Družby Karviná.

Vánoční rej ŠD

Vánoční rej ve školní družině! Už potřetí.

Video můžete shlédnout zde.

Paní vychovatelky ŠD, 14. 12. 2017

Sbírka víček pro Kačenku

Celá školní družinka se zapojila do sběru víček pro nemocnou Kačenku. První várka odeslána 25.11.2017.

Paní vychovatelky, 25. 11. 2017

ZOO Ostrava

9. listopadu 2016 jsme se zúčastnili soutěže v ZOO Ostrava na téma PAPOUŠCI. Soutěžili jsme ve dvou družstvech, mladší - Sofia Moskalová, Damián Toráč (7.A), Anička Dawidová, Vanessa Toráčová a Michal Vambera (6.B), starší - Erika Badiová, Daniela Gáborová, Kristýna Knýblová, Soňa Peterová a Nikolas Moskal (9. třída).

Ing. Marie Cudráková, 9. 11. 2016

Halloweenská mumie ŠD

Dejte nám recyklovaný toaletní papír a my vám ukážeme, co dokážeme aneb další zábavné odpoledne ve školní družince.

Paní vychovatelky ŠD, 3. 11. 2016

Halloweenská dýně ŠD

Projektový den ve školní družince tentokrát je jako téma "DÝNĚ".

Paní vychovatelky ŠD, 2. 11. 2017

Vycházka 8. B

Krásný sluníčkový den, jsme se vydali do přírody na vycházku a pokec pro stmelení kolektivu naší třídy 8. B. Bylo fajn a spousta srandy. Některé slečny se vykoupaly i v oblečení a pak se nám sušily na sluníčku. Měli jsme příjemný den.

Ing. Šárka Lamatschová, 9. 9. 2016